سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که درباره سرویس های ما پرسیده می شود

سرور مجازی چیست؟

میزبانی سرور مجازی یک راه حل میزبانی مقرون به صرفه و با کارایی بالا است که تمام قدرت یک سرور اختصاصی را بدون هزینه بیشتر در اختیار شما قرار می دهد. سرور خصوصی مجازی شبیه سازی یک کامپیوتر فیزیکی است که بر روی یک یا چند کامپیوتر واقعی و فیزیکی اجرا می شود. در مقایسه با میزبانی مشترک سنتی، میزبانی VPS عملکرد و قابلیت اطمینان بیشتری را برای وب سایت و برنامه های شما ارائه می دهد، زیرا سایت شما در محیط خود اجرا می شود و آن را با سایت های دیگر به اشتراک نمی گذارد. این همچنین باعث صرفه جویی در منابع و کاهش بار روی دستگاه میزبان می شود. میزبانی VPS به پهنای باند کمتری نیز نیاز دارد، به این معنی که می‌توانید زمان بیشتری را صرف تمرکز بر روی کسب‌وکار خود کنید، به‌جای اینکه نگران میزان پهنای باندی باشید که هر ماه باید استفاده کنید.

مزایای استفاده از سرور مجازی چیست؟

سرورهای مجازی راه حلی مقرون به صرفه برای نیازهای فناوری اطلاعات شرکت شما هستند. با یک سرور مجازی، می توانید چندین سیستم عامل را روی یک ماشین فیزیکی اجرا کنید. این امکان پذیر است زیرا لایه هایپروایزر یک لایه انتزاعی ایجاد می کند که به عنوان یک رایانه مجازی عمل می کند که می تواند سیستم عامل های مختلف را در یک چارچوب زمانی اجرا کند و منابع سخت افزاری را با سایر رایانه های مجازی به اشتراک بگذارد. یک سرور مجازی نیز در مقایسه با یک سرور فیزیکی تا ۵۰ درصد قدرت CPU بیشتری ارائه می دهد. مدل قیمت‌گذاری انعطاف‌پذیر به این معنی است که شما فقط برای آنچه استفاده می‌کنید هزینه دریافت می‌کنید، بنابراین اندازه‌گیری فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند با افزایش نیازهایتان بسیار آسان است. مزیت اصلی دیگر این است که اگر مشکلی در سخت افزار پیش آمد، می توانید به سادگی آن را بدون نگرانی در مورد خرابی یا از دست دادن داده، راه اندازی مجدد کنید.

انواع مختلف سرورهای مجازی چیست؟

سه نوع مختلف اشتراک مجازی وجود دارد که می توانید برای سرور خود خریداری کنید: اختصاصی، نیمه اختصاصی و اشتراکی. اختصاصی گران ترین گزینه است که در آن شما یک سرور کامل را برای خود دریافت می کنید. نیمه اختصاصی به این معنی است که یک نفر دیگر در همان سروری که شما وجود دارد، اما با فضای مخصوص به خود، وجود خواهد داشت. اشتراکی کم هزینه ترین گزینه است، با بسیاری از افراد دیگر در همان سرور بدون فضای اختصاص داده شده. انواع مختلف سهام به این معنی است که در قیمت و منابع موجود مانند قدرت CPU و RAM تفاوت وجود دارد.

محبوب ترین سیستم عامل های سرور مجازی کدامند؟

محبوب ترین سیستم عامل های سرور مجازی مایکروسافت ویندوز، لینوکس و BSD هستند. سیستم عاملی که انتخاب می کنید به نیازهای برنامه شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر یک وب سایت مبتنی بر پایگاه داده یا یک سرور ایمیل دارید، لینوکس احتمالا بهترین انتخاب است. در غیر این صورت، ویندوز یا BSD به خوبی کار می کنند.

مجازی سازی سرور چیست؟

مجازی سازی سرور فرآیند اجرای چندین سیستم عامل بر روی یک سرور فیزیکی واحد است. نرم افزار یک تصویر از سیستم عامل نصب شده می گیرد و یک نمونه مجزا و مجزا ایجاد می کند که می تواند مانند دستگاه خودش اجرا شود، اما بدون کپی کردن هیچ سخت افزاری. این به شما امکان می دهد چندین سیستم را به طور همزمان روی یک سرور اجرا کنید که باعث صرفه جویی در هزینه های فضا و انرژی می شود زیرا نیازی به دو ماشین فیزیکی اختصاصی نیست. توجه به این نکته مهم است که همه این نمونه‌ها همچنان به یک سرور مرتبط هستند، بنابراین همه داده‌های یک نمونه روی نمونه‌های دیگر در همان محیط تأثیر می‌گذارند.

مزایای مجازی سازی سرور چیست؟

مزایای مجازی سازی سرور بسیار زیاد است. ابتدا، می توانید از یک سرور فیزیکی برای اجرای چندین سیستم عامل و برنامه بر روی یک سخت افزار فیزیکی استفاده کنید که در هزینه های سخت افزاری و انرژی صرفه جویی می کند. دوم، این امکان را به شما می دهد تا با نیازهای خود مقیاس را افزایش یا کاهش دهید. سوم، مدیریت را ساده می‌کند، زیرا یک مجموعه از کارکنان فناوری اطلاعات می‌توانند تمام سیستم‌عامل‌هایی را که روی یک سرور فیزیکی اجرا می‌شوند، با زمان خرابی بسیار کمتری نسبت به زمانی که هر یک روی سرور فیزیکی خود اجرا می‌کردند، مدیریت کنند. چهارم، حفاظت بهتر از داده ها را فراهم می کند زیرا از کل سیستم به عنوان یک فایل تصویری پشتیبان گیری می شود که در مواقع اضطراری به راحتی قابل بازیابی است. پنجم، سرعت و انعطاف‌پذیری بهبود یافته‌ای را ارائه می‌دهد، زیرا زمانی که تنها یک برنامه نیاز به به‌روزرسانی دارد، نیازی به خاموش کردن کل سیستم برای نگهداری نیست.

تحویل سرور چقدر طول میکشه؟

تحویل سرور مجازی بعد از پرداخت وتکمیل سفارش طی همان روز تحویل شما خواهد شد .نهایتا طی ۱ الی ۴ ساعت دسترسی های کامل برایتان ارسال و درپنل کاربری ثبت خواهد شد.

آیا سروریس های امکان ارتقا و بکاپ را دار؟

با توجه به ابری بودن سرورهای مجازی  پورتکل های امنیتی امکان بکاپ وجود ندارد و همچنین امکان ارتقا نیز وجود ندارد برای ارتقا بایستی  سرویس جدید را خریداری کنید.

چگونه میتوانم برای خریدم پرداخت کنم؟

برای خرید وثبت سفارش سرور مجازی با استفاده از درگاه امن وآسان زرین پال نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام کنید. سفارش بلافاصله بعداز پرداخت شروع میگردد.

آیا اطلاعات من محرمانه باقی خواهند ماند؟

بله ما تضمین می کنیم که اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ شخص و یا سازمانی قرار نخواهد گرفت

چگونه می توانم برای کمک بیشتر تماس بگیرم؟

با استفاده از صفحه تماس با ما وپشتیبانی انلاین تلگرام میتوانید و همچنین چت کنار صفحه در۲۴ساعت شبانه روز سوالات ومشکلات خود راپیگیری کنید. چنانچه سرویس خریداری کرده اید از بخش تیکت نیز میتوانید برای راهنمایی و پشتیبانی به کارشناسان ما تیکت ارسال کنید .

آیا در صورت آی پی فیلتر باشد امکان تغییر آی پی دارد؟

آی پی سرور ها ارایه شده فیلتر نمیباشد . آی پی ها اختصاصی و توسط سیستم برای هر سرور اختصاص می یابد.

در صورتی که آی پی فیلتر گردد نه امکان تغییر و تعویض نیست.

لغو سفارش بعدازپراخت امکان دارد؟

نه به علت ارسال سفارشات وتکمیل ساخت سرو به صورت اتوماتیک میباشد .امکان لغو سفارش بعد از پرداخت وجود ندارد

آیا سوالی داری؟

    پاسخ ۶ + ۴


    enemad-logo